White Cactus

Výkup elektřiny

Od firem po jednotlivce, s námi je to fičák

Telefon:
+420 775 974 735

Bez starostí

Vykoupíme Vaši elektřinu

Díky našim partnerům Vám dokážeme nabídnout vhodnou variantu výkupu přebytečné energie za výhodné ceny.
Pokud vyrábíte elektřinu pomocí vlastního domácího fotovoltaického systému nebo větrné elektrárny, můžete přebytky energie, které nespotřebujete, prodávat zpět do sítě. Nabízíme možnost prodeje jak malým domácím fotovoltaickým elektrárnám, tak větším výrobcům za spotové nebo fixní ceny. Na spotovém trhu jsou ceny v průměru nižší než na burze. Pokud mají obchodníci přebytky, prodávají je na spotovém trhu, případně tam kupují energii, pokud jí mají nedostatek. Tento typ trhu má tedy za úkol vyrovnávat rozdíl mezi nakoupeným a spotřebovaným zbožím. Spotové ceny jsou transparentní a dají se vždy ověřit. Fixní ceny garantujeme na dobu 10 let.

Do posledního wattu

Ani kousek na zmar

Podle vyhlášky energetického zákona č. 131/2015 Sb., nepotřebujete od Energetického regulačního úřadu licenci pro výrobu elektřiny za provozu fotovoltaické elektrárny do 10 kWp (včetně). Přebytky elektřiny od vás nakoupí výrobce, kterého si sami vyberete. Administrativou se nemusíte zabývat, postaráme se o kompletní nákup elektřiny od A do Z a poradíme Vám také s legislativou.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat skrze bezplatnou individuální konzultaci. Společně najdeme řešení, které bude přesně vyhovovat Vašim potřebám.

Hladký průběh

S námi se nemusíte bát

01

Partnerská síť

Díky našim partnerům Vám dokážeme nabídnout vhodnou variantu výkupu přebytečné energie za výhodné ceny.

02

Záruky

Nabízíme možnost prodeje jak malým domácím fotovoltaickým elektrárnám, tak větším výrobcům za spotové nebo fixní ceny.

03

Vyberte si sami

Přebytky elektřiny od vás nakoupí výrobce, kterého si sami vyberete. Postaráme se o kompletní nákup elektřiny od A do Z a poradíme Vám také s legislativou.