White Cactus

O nás

Vítejte na stránkách naší společnosti. Jsme montážní firma specializující se na instalace fotovoltaických elektráren na klíč, ale i na jiné ekologické technologie jako jsou tepelná čerpadla, rekuperace a fototermické panely. I když se stále profilujeme jako regionální firma a jsme hrdí na to, že pocházíme z malého města Protivín v Jižních Čechách, tak vzhledem k rostoucímu zájmu o alternativní zdroje energie jsme rozšířili naši působnost na celou Českou republiku.

Naše mise je pomoci lidem a organizacím v přechodu k udržitelným zdrojům energie. Jsme přesvědčeni, že využití ekologických technologií může významně přispět k ochraně našeho životního prostředí.

Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti zelené energie. Specializujeme se na dodávky a instalace fotovoltaických elektráren, fototermických panelů, tepelných čerpadel, klimatizačních systémů a rekuperačních jednotek. Poskytujeme také komplexní servis, včetně přípravy projektové dokumentace a napojení na distribuční síť. Navíc, naši odborníci vám rádi pomohou se získáním dotací z fondu Nová Zelená Úsporám či programu RES+.

Jsme hrdí na to, že jsme již podpořili mnoho spokojených zákazníků v jejich přechodu k udržitelným zdrojům energie. Pokud máte zájem stát se součástí naší komunity a přispět k dosažení ekologických cílů, jsme zde pro vás. Společně můžeme přispět k vytvoření udržitelné budoucnosti.