White Cactus

Solární ohřev vody

Od firem po jednotlivce, s námi je to fičák

Telefon:
+420 775 974 735

Solární ohřev vody

Solární ohřev vody je u našich zákazníků velmi oblíbené řešení, především pro to, že se jedná o cenově nejdostupnější technologii pro efektivní využití sluneční energie jak v rodinných domech, tak i v podnicích.  

Pro majitele rodinných domů představují fototermické panely a nebo solární panely určené pro ohřev vody, skvělou možnost, jak snížit náklady na ohřev vody a vytápění. Tato technologie je na víc velmi šetrná k životnímu prostředí a nenáročná na údržbu. Zajímavé je také to, že když vyrobíte více tepla, než dokážete spotřebovat, můžete ho skladovat pro pozdější využití. 

Firmy mohou z investice do solárního ohřevu vody také profitovat. Kromě snížení nákladů na energie a zvýšení energetické efektivity může taková investice zlepšit ekologický profil společnosti a posílit tak její pozici na trhu. 

Proč zvolit fototermické panely od nás? Naši zaměstnanci mají bohaté zkušenosti s instalací a údržbou fototermických i solárních panelů. Naši odborníci vám pomohou vybrat nejlepší řešení pro vaše konkrétní potřeby a zajistí, aby Vám panely fungovaly efektivně a spolehlivě

Hladký průběh

S námi se nemusíte bát

01

Realizace na klíč

Při montáži zařídíme všechno potřebné za Vás. 

02

Záruky

Garantujeme záruky všech komponentů. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. 

03

Individuální řešení

Navrhneme Vám řešení přesně dle potřeby vaší domácnosti.