White Cactus

Fotovoltaické elektrárny

Od firem po jednotlivce, s námi je to fičák

Telefon:
+420 775 974 735

Profesionálně

Dlouholeté zkušenosti z oboru

Fotovoltaické elektrárny jsou v dnešní době stále populárnější volbou nejen pro podniky, ale také pro majitele rodinných domů. A to z několika dobrých důvodů.

Pro rodinné domy představují fotovoltaické elektrárny efektivní a udržitelný způsob, jak snížit náklady na energie. Díky pokročilé technologii mohou solární panely vyrábět dostatek energie pro napájení celého domu. Navíc, pokud vyrábíte více energie, než dokážete spotřebovat, můžete tuto energii prodat zpět do sítě a vytvořit si tak další zdroj příjmu.

Pro firmy může být investice do fotovoltaických elektráren strategickým krokem směrem k ekologické udržitelnosti a energetické nezávislosti. Kromě snížení nákladů na energii může taková investice zlepšit image firmy v očích zákazníků i obchodních partnerů, kteří oceňují ekologickou odpovědnost.

A proč byste měli svou fotovoltaickou elektrárnu zakoupit právě od nás? Tým našich odborníků je připraven poskytnout vám komplexní služby – od návrhu a instalace fotovoltaické elektrárny, přes přípravu projektové dokumentace a napojení na distribuční síť, až po pomoc se získáním dotací z fondu Nová Zelená Úsporám či programu RES+.

Naše společnost klade velký důraz na kvalitu a spolehlivost našich produktů a služeb. Naše fotovoltaické elektrárny jsou navrženy tak, aby vydržely dlouhodobé používání a poskytovaly stabilní výkon po celou dobu své životnosti.

Ať už jste majitel rodinného domu hledající způsob, jak snížit náklady na energie a přispět k ochraně životního prostředí, nebo podnikatel hledající udržitelné řešení pro svůj podnik, můžeme vám pomoci najít optimální řešení, které splní vaše potřeby a očekávání. Společně můžeme udělat svět o kousek zelenější.

Od A po Z

Kompletní servis

Nemusíte se o nic starat. Navrhneme Vám projekt v souladu s legislativními požadavky pro získání dotace. Vše připravíme a zařídíme za Vás. Finanční prostředky z dotace přijdou na Váš bankovní účet.

Z dotačního programu Nová zelená úsporám na fotovoltaickou elektrárnu v kombinaci s wallboxem můžete čerpat až 295 000 Kč. Těšíme se na budoucí spolupráci.

Nechte si vypracovat nezávaznou kalkulaci.

Aktuálně poskytujeme slevu 20.000,- na FVE!

Hladký průběh

S námi se nemusíte bát

01

Realizace na klíč

Při stavbě FVE můžete naprostoveškeré starosti vypustit z hlavy, všechno potřebné zařídíme za Vás. Od zažádání u vybraného distributora, až po vyřízení dotace.

02

Záruky

Garantujeme záruky všech komponentů. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Vzdáleně monitorujeme a aktualizujeme Vaši fotovoltaickou elektrárnu.

03

Individuální řešení

Navrhneme vám FV sestavu přesně dle potřeby Vaší domácnosti. Pojistěte se proti růstu cen energií a buďte nezávislí díky vlastní fotovoltaické elektrárně.

Máte-li jakékoli dotazy, rádi Vám na ně odpovíme