White Cactus

Tepelná Čerpadla

Od firem po jednotlivce, s námi je to fičák

Telefon:
+420 775 974 735

Zaručeně

Nejúspornější systém

Tepelná čerpadla jsou v dnešní době stále oblíbenějším řešením pro efektivní vytápění jak v rodinných domech, tak i v podnicích. A důvody jsou více než přesvědčivé.

Pro majitele rodinných domů představují tepelná čerpadla jednu z nejekonomičtějších a nejekologičtějších forem vytápění. Tato technologie využívá energii obsaženou přímo v okolním prostředí – ve vzduchu, v zemi nebo ve vodě – a přeměňuje ji na teplo. Díky tomu mohou tepelná čerpadla pokrýt až 100% potřeby domácnosti na vytápění a ohřev vody.

Firmy mohou z investice do tepelných čerpadel taktéž profitovat. Kromě snížení nákladů na energie a zvýšení energetické efektivity může taková investice zlepšit ekologický profil společnosti a posílit tak její pozici na trhu.

Proč byste měli své tepelné čerpadlo zakoupit právě od nás? Jsme firmou s bohatými zkušenostmi a odbornými znalostmi v oblasti ekologických technologií. Poskytujeme kompletní služby – od návrhu a instalace tepelného čerpadla, přes přípravu projektové dokumentace až po pomoc se získáním dotací z fondu Nová Zelená Úsporám.

Kvalita a spolehlivost jsou pro nás klíčové. Naše tepelná čerpadla jsou navržena tak, aby poskytovala stabilní výkon a dlouhou životnost.

Ať už jste majitel rodinného domu hledající efektivní a ekologické řešení pro vytápění, nebo podnikatel hledající udržitelné řešení pro svůj podnik, můžeme vám pomoci najít optimální řešení, které splní vaše potřeby a očekávání. Společně můžeme přispět k udržitelnější budoucnosti.

 

Vyšší úroveň

Energetické soběstačnosti

Nemusíte se o nic starat. Navrhneme Vám projekt v souladu s legislativními požadavky pro získání dotace. Vše připravíme a zařídíme za Vás. Finanční prostředky z dotace přijdou na Váš bankovní účet.

Z dotačního programu Nová zelená úsporám na fotovoltaickou elektrárnu v kombinaci s wallboxem můžete čerpat až 295 000 Kč. Těšíme se na budoucí spolupráci.

Hladký průběh

S námi se nemusíte bát

01

Realizace na klíč

Při stavbě tepelného čerpadla zařídíme všechno potřebné za Vás. Od technického auditu po vyřízení dotace.

02

Záruky

Garantujeme záruky všech komponentů. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. 

03

Individuální řešení

Po provedení technického auditu Vaší nemovitosti, Vám navrhneme řešení přímo na míru.