White Cactus

White Cactus

Plníme to, co ostatní jen slibují.

Kontakty

Tel: 725 590 801
Email: info@whitecactus.cz

Fotovoltaické elektrárny

Realizace FVE na klíč je naší nejsilnější stránkou. Pro naše klienty zařídíme kompletní službu. Zařídíme vše od projektu přes montáž až po dotaci.

Tepelná Čerpadla

Na základě energetického auditu, který Vám připravíme zdarma, navrhneme optimální řešení vytápění tepelným čerpadlem a to včetně vyřízení dotací.

Klimatizace

Naše klimatizace umí nejen chladit, ale i topit, odvlhčovat a filtrovat vzduch. Náš technik Vám připravi ideální řešení pro Vaši domácnost nebo kancelářské prostory.

Rekuperace

Rekuperační systém od nás se vyznačuje vysokou účinností a významně snižuje provozní náklady domu. Rekuperační výměníky dosahují účinnosti až 90 %.

Větrné elektrárny

Větrná elektrárna může být společně s FVE cestou k úplné energetické nezávislosti, nebo možnou alternativou pokud nemáte vyhovující střechu pro FVE.

Výkup Elektřiny

Díky síti našich partnerů Vám dokážeme zařídit výkup přebytečné elektřiny a to za fixní či spotové ceny. U fixních cen dokážeme garantovat cenu až na 10 let.

Firma s tradicí

Jsme společnost, která si zakládá na hodnotách obyčejné montážní firmy, která díky své dlouholeté a poctivé práci dostala šanci vypracovat se z obyčejného subdodavatele pro velké obchodní společnosti na samostatného dodavatele fotovoltaických elektráren na klíč.

Umožnila nám to především situace na trhu kde sice působí velké množství obchodních společností, které sice umějí FV elektrárny velmi dobře prodat, ale mají problémy s jejich realizací.

Naše instalace

Zde si můžete prohlédnout naše instalace z celé České republiky.

%

Úspěšnost při vyřizování dotace

3 + 7 =

ZAČNĚTE ŠETŘIT UŽ DNES